Coquette Private Double Room

  • 70 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Coquette Private Double Room Madryt o powierzchni 70 m² oferuje prywatny parking samochodowy i Wi-Fi. Znajduje się w dzielnicy Ciudad Lineal. Plac Puerta del Sol leży w odległości 4 km od, a Mercado Municipal de Bami w odległości maksymalnie 6 min piechotą.

Apartament oferuje 1 łazienkę. Ponadto w łazience znajdują się ręczniki.

Kuchnię wyposażono w niezbędny sprzęt kuchenny.

Fontanna Neptuna jest w prawie 4,1 km, natomiast Plaza de Quintana - w odległości krótkiego spaceru od tej kwatery prywatnej. Do centrum Madrytu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. 1-pokojowy Coquette Private Double Room znajduje się mniej niż 5 min spacerem od stacji metra La Elipa i maksymalnie 150 m od przystanku autobusowego Hermanos Machado-Carlos Hernandez.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Coquette Private Double Room Madryt
Habitacion 1
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitacion 1

8.3
Bardzo dobry 0 opinii
507 m od nieruchomości
Habitacion Amplia Y Comoda
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitacion Amplia Y Comoda

9.1
Wspaniały 25 opinii
872 m od nieruchomości
USD 61 USD 55
za noc
Habitacion Matrimonial En Piso Compartido En El Centro De Madrid
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Habitacion Matrimonial En Piso Compartido En El Centro De Madrid

1 km od nieruchomości
USD 78 USD 70
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi

    W łazience

    • Pralka

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🕌
      Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu hotelu Coquette Private Double Room?
      Podczas pobytu w hotelu Coquette Private Double Room, nie możesz przegapić głównych atrakcji Madrytu, w tym Stadion piłkarski Santiago Bernabeu (w 4 km) oraz Park de Berlin, w prawie 3 km.
    • Jakie udogodnienia zapewnia hotel Coquette Private Double Room w pokojach gościnnych?
      Każdy pokój w hotelu Coquette Private Double Room oferuje takie media jak telewizja satelitarna.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Coquette Private Double Room Madryt
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij